Halinga valla korvpalli jõuluturniir 2013

Halinga valla korvpalli jõuluturniiri võistlusjuhend 2013

Eesmärk. Selgitada välja jõuluturniiri parim korvpallimeeskond 2013

Koht ja Aeg. 14. detsember 2013, algusega kell 10.00 Pärnu-Jaagupi Spordikeskus

Juhtimine. Korraldaja Mikk Mölder , koostöös Korvpalliklubi Pärnu-Jaagupi ja Pärnu-Jaagupi Spordikeskusega

Majandamine. Osavõtutasu 100.- (sada eurot).

Osavõtjad. 6 meeskonda, valla kohalikud meeskonnad ning lisaks teistest maakondadest esindused.

Ülesandmine. Ülesandmisleht esitada korrektselt ( 12 mängijat, mängija vanus, pikkus ja särgi nr) vormistatult hiljemalt 2. detsembriks 2013 a.

Võistlus süsteemKõik meeskonnad mängivad kõigiga läbi (5 vooru). Mängu ajaks on 2x10 min(teisel poolajal viimased 2 minutid kinnise ajaga). Võistlusturniiri parimaks on meeskond, kes kogub kõige rohkem võite(punkte). Mängu võit annab 2 punkti, kaotus 1 punkti. Võrdsete punktide korral läheb arvesse meeskondade vahel omavahelised mängud ning seejärel kui vajadus loetakse kokku visatud punktid.

Üldine. Meeskondadele on kohustuslik ühtne võistlusvorm. Võistlussärgi all on lubatud kanda samavärvilist T-särki. Korraldusega kaasnevad probleemid ja arusaamatused lahendab vanemkohtunik või peakorraldaja kohapeal.

Muu: Peale turniiri saun

Registreerimine: mikkmolder@hotmail.com või spordikeskus@halingavald.ee hiljemalt