Pärnu-Jaagupi Spordikeskus

PÄRNU-JAAGUPI FUTSAL CUP 2012

28.jaanuaril toimus Pärnu-Jaagupi FUTSAL CUP 2012, kus osales Halinga vallast 3 meeskonda ning turniiril kokku 9 võistkonda. Võistkonnad olid jagatud kahte alagruppi, kust alagruppide võitjad pääsesid otse poolfinaali ning alagrupi teisel ja kolmandal kohal tuli hakata mängima veerandfinaale. Mänguaeg oli kuni poolfinaalideni 15 minutit jooksvat aega ning peale seda 2x10 min.
Halinga valla meeskonadest olid võistlustules FC Piimajõe, JK Pärnu-Jaagupi/Halinga ning Lääne-Are CSKA A-TEAM, edukaim nendest oli JK Pärnu-Jaagupi/Halinga meeskond , kes saavutas turniiril kolmanda koha.
A-alagrupis mänginud JK Pärnu-Jaagupi/Halinga meeskonna esimene vastane oli naabervallast JK Are, keda võideti suureskooriliselt 5:0. Peale seda tuli meeskonnal kokku minna kohaliku FC Piimajõega kellelt saadi kaotus 0:3 ning ka alagrupi viimane mäng Tori vastu lõppes sama skooriga, seega JK Pärnu-Jaagupi/Halingale alagrupist 3.koht ning tuli minna veerandfinaali. Samas alagrupis mänginud FC Piimajõe platseerus alagrupis teisele kohale ja pidid samuti minema veerandfinaali. Alagrupimängudes alistas FC Piimajõe naabervalla JK Are kindlalt 6:0, kuid Tori Põrgulistelt tuli vastu võtta kaotus 1:2.
B-alagrupis mänginud Lääne-Are CSKA A-TEAM-il nii hea päev ei olnud, kuigi veerandfinaalidest jäädi napilt välja. Lääne-Are CSKA A-TEAM alistas edukalt Pärnu meeskonna JK Nirvaana 3:1, kuid kaotused tuli vastu võtta JK Pärnult 0:4, Lynx Aurumilt 0:1 ning Audru meeskonnalt nimega Suusk 1:2.

VEERANDFINAALID :
Esimeses veerandfinaal kohtumises tuli väljakule minna FC Piimajõe meeskonnal, kelle vastaseks tuli B-alagrupi JK Nirvaana, kellelt saadi 1:2 kaotus ning alagrupis edukalt mänginud FC Piimajõel tuli oodata 5-6 koha mängu vastast teisest veerandfinaal kohtumisest, kus kohtusid JK Pärnu-Jaagupi/Halinga – Suusk, kus kodumeeskond suutis end lõpuks kokku võtta ning võita kohtumine seisuga 2:0 .
Kohamängus vastamisi läinud FC Piimajõe ja Suusk kohtumise normaalaeg lõppes 2:2 viigiga, kus peale penalteid lahkus kodumeeskond väljakult kaotusega ning turniirilt 6.kohaga.
Poolfinaalis tuli JK Pärnu-Jaagupi/Halinga meeskonnal taaskord alla vanduda Tori Põrguliste võistkonnale, kellelt saadi seekordne kaotus 2:4. Teises poolfinaal kohtumises alistas JK Pärnu kindlalt JK Nirvaana meeskonna ning terve päeva edukalt mänginud JK Pärnu vastaseks sai Tori Põrgulised, kellega tuli minna mängima kuldmedalite peale ning JK Pärnu-Jaagupi/Halinga vastaseks sai JK Nirvaana kellega tuli mängima minna pronksmedalite peale.
FINAALID :

Pronksimängus alistas väga tasavägises kohtmises JK Pärnu-Jaagupi/Halinga 3:2 JK Nirvaana meeskonna ning saavutas seega turniiril 3.koha. Esikoha mängus näitas võimu JK Pärnu, kes Tori Põrgulistele eriti sõnaõigust ei andnud ning võttis kindla 4:1 võidu.
Turniiri parimaks mängijaks nimetati Henri Hanson JK Pärnu meeskonnast 11 tabamusega ja parimaks väravavahiks JK Nirvaana puurilukk Jonas Einfeldt. Kohalikest meestest oli parim väravakütt Raul Toome - 6 tabamusega JK Pärnu-Jaagupi/Halinga meeskonnast.